De stylo-nachtkastjesserie combineert een gerieflijk meubeldesign met innovatieve functies en maakt zo praktijkgerichte productvarianten mogelijk. Een koelkast vervult bijna alle wensen.
Dankzij de gemakkelijke en gereedschapsloze zijdeverwisseling (links/rechts) kan het eetblad individueel aan de behoeften van de patiënt en aan de ruimtelijke omstandigheden worden aangepast.
Hogere productvarianten bieden extra opbergruimte. Robuuste laden met geïntegreerde flessenhouder zorgen voor orde.
Zachte ladensluiting en een 25° draaibaar eettafelblad bieden extra bedieningscomfort voor patiënt en verplegend personeel. (Als optie leverbaar)
Afmetingen stylo 2K (BxHxD): |
52 x 83x 50cm |
Afmetingen stylo 3K (BxHxD): | 69 x 83x 50cm |
Afmetingen stylo 4K (BxHxD): | 52 x 93x 50cm |
Afmetingen stylo 5K (BxHxD): | 69 x 93x 50cm |
Hoogteverstelling bedtafelblad: | 75 –107cm |
Soepele dubbele loopwielen Ø 75 mm
draaibaar bedtafelmechaniek
handdoekrek met 2 accessoirebevestigingen
zachte ladensluiting voor laden
ladeslot
basisvarianten zonder koelkast (zie stylo-serie)
De prijzen van de producten zijn afhankelijk van de gewenste uitvoering en aantallen. We maken graag een aanbieding op maat voor u. Voor meer informatie of een offerte, vul onderstaand formulier in